ایستمون با سال‌ها تجربه موفق در بازار املاک بین‌الملل

درباره ایستمون

تیم‌مون!

تیم حرفه‌ای ایستمون

ما سال‌ها تلاش داشته‌ایم تا مجموعه‌ای از توانمندترین و متخصص‌ترین مشاوران املاک را در کنار هم گرد آورده و پرورش دهیم تا همواره بتوانیم مشاوره‌ و همراهی بی‌نقصی را به مشتریان‌مان ارائه دهیم. یادگیری و پیشرفت هیچگاه در ایستمون متوقف نمی‌شود چون ما عاشقانه خدمت‌رسانی به شما را دوست داریم، و در تمام لحظات بررسی، تصمیم‌گیری و انتخاب ملک رویایی‌تان در کنارتان هستیم.

1200

پروژه فعال

45

تیم مشاوره

5

شعب بین‌المللی

تصویرمون

خانواده بزرگ ایستمون

مسیرمون

ایستمون؛ تصویر آینده‌مون

سالها تجربه موفق در حوزه سرمایه‌گذاری و فروش املاک تجاری و مسکونی (ترکیه، قبرس و دبی)

ایستمون برای ما صرفا یک کسب‌وکار نیست بلکه یک سبک زندگی و مسیری‌ست برای رسیدن به تعالی، پیشرفت و آرامش‌، و این مقصدیست که ما سعی داشته‌ایم با تلاشی شبانه‌روزی برای تمام مشتریان و همراهانمان بسازیم. در بیش از ده سال گذشته تلاش داشته‌ایم تا نیازهای مخاطبانمان را به بهترین نحو شناخته و بر این اساس کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشند. با در اختیار داشتن بیش از 5000 پروژه در بهترین نقاط ترکیه، قبرس و دبی، همکاری در فروش بیش ‌از 700 ملک و توفیق در کسب رضایت صدها نفر از مخاطبان عزیزمان که برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری در کشورهای مذکور به ما اعتماد کرده بودند سعی در تحقق هدف و مأموریت والایمان که رساندن شما به ملک و زندگی رویاییتان هست داشته‌ایم.

و آنچه تاکنون رقم خورده برای ما شروع این مسیر بیکران است….

پخش ویدیو

داستان ایستمون...

مانند بسیاری از داستان‌های خوب، این داستان نیز با یک تصمیم شروع شد، تصمیمی برای ساختن یک مسیر برای آینده‌ای مطمئن و روشن برای تمام کسانی که با ما هم‌مسیر هستند و می‌شوند، و ما با خودمان عهد کردیم در این راه بهترین و شایسته‌ترین فرصت‌ها را به همراهانمان پیشنهاد دهیم و در تمام مراحل یک سرمایه‌گذاری سودآور و آینده‌نگرانه و رسیدن به ملک رویایی در کنارشان باشیم.
در کنارتان هستیم…

تیم‌مون

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)